Menu Zamknij

Kolor urządzenia: Czarny

Showing 1–12 of 76 results

 • Niszczarka do dokumentów Fellowes LX210 czarnaNiszczarka do dokumentów Fellowes LX210 czarna
  Dodaj do ulubionych

  Niszczarka do dokumentów Fellowes LX210

  Producent: FELLOWES
  Eko certyfikat : Tak
  Gwarancja na noże : 5 lat
  1730,61  / 1407,00  netto

  Nowoczesna i niezawodna niszczarka Fellowes LX 210 wyróżniają się unikalnym, nowoczesnym wzornictwem, które doskonale podkreśla charakter każdego biura, dedykowana do biura dla grupu do 3-osób. wyposażona w rewolucyjną technologię IntelliBar™, zapewniającą maksymalną wydajność niszczenia i oszczędność czasu. Bezzacięciowa. Bezpieczna. Niszczarka Fellowes LX 210 została zaprojektowana z najwyższą starannością, zapewniając doskonałą jakość i wydajność pracy, jakich można oczekiwać od Niszczarek Fellowes. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na ścinki.

 • Niszczarka do dokumentów Fellowes LX65 czarnaNiszczarka do dokumentów Fellowes LX65 czarna
  Dodaj do ulubionych
  nowość

  Niszczarka do dokumentów Fellowes LX65

  Producent: FELLOWES
  Eko certyfikat : Tak
  Gwarancja na noże : 5 lat
  539,97  / 439,00  netto

  Niszczarka Fellowes LX 65 wyróżniają się unikalnym, nowoczesnym wzornictwem, które doskonale podkreśla charakter każdego biura, dedykowana do domu lub małego biura dla 1-osoby. Niszczarka Fellowes LX 65 została zaprojektowana z najwyższą starannością, zapewniając doskonałą jakość i wydajność pracy, jakich można oczekiwać od Niszczarek Fellowes. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na ścinki.

 • Niszczarka do dokumentów Fellowes LX200 czarnaNiszczarka do dokumentów Fellowes LX200 czarna
  Dodaj do ulubionych
  nowość

  Niszczarka do dokumentów Fellowes LX200

  Producent: FELLOWES
  Eko certyfikat : Tak
  Gwarancja na noże : 5 lat
  1351,77  / 1099,00  netto

  Nowoczesna i niezawodna niszczarka Fellowes LX 200 wyróżniają się unikalnym, nowoczesnym wzornictwem, które doskonale podkreśla charakter każdego biura, dedykowana do domu lub małego biura dla 1-osoby. wyposażona w rewolucyjną technologię IntelliBar™, zapewniającą maksymalną wydajność niszczenia i oszczędność czasu. Bezzacięciowa. Bezpieczna. Niszczarka Fellowes LX 200 została zaprojektowana z najwyższą starannością, zapewniając doskonałą jakość i wydajność pracy, jakich można oczekiwać od Niszczarek Fellowes. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na ścinki.

 • Niszczarka do dokumentów Fellowes LX201 białaNiszczarka do dokumentów Fellowes LX201 biała
  Dodaj do ulubionych

  Niszczarka do dokumentów Fellowes LX201 biała

  Producent: FELLOWES
  Eko certyfikat : Tak
  Gwarancja na noże : 5 lat
  1511,67  / 1229,00  netto

  Nowoczesna i niezawodna niszczarka Fellowes LX 201 biała wyróżniają się unikalnym, nowoczesnym wzornictwem, które doskonale podkreśla charakter każdego biura, dedykowana do domu lub małego biura dla 1-osoby. wyposażona w rewolucyjną technologię IntelliBar™, zapewniającą maksymalną wydajność niszczenia i oszczędność czasu. Bezzacięciowa. Bezpieczna. Niszczarka Fellowes LX 201 biała została zaprojektowana z najwyższą starannością, zapewniając doskonałą jakość i wydajność pracy, jakich można oczekiwać od Niszczarek Fellowes. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na mikrościnki.

 • Niszczarka do dokumentów Fellowes LX201 czarnaNiszczarka do dokumentów Fellowes LX201 czarna
  Dodaj do ulubionych

  Niszczarka do dokumentów Fellowes LX201 czarna

  Producent: FELLOWES
  Eko certyfikat : Tak
  Gwarancja na noże : 5 lat
  1511,67  / 1229,00  netto

  Nowoczesna i niezawodna niszczarka Fellowes LX 201 czarna wyróżniają się unikalnym, nowoczesnym wzornictwem, które doskonale podkreśla charakter każdego biura, dedykowana do domu lub małego biura dla 1-osoby. wyposażona w rewolucyjną technologię IntelliBar™, zapewniającą maksymalną wydajność niszczenia i oszczędność czasu. Bezzacięciowa. Bezpieczna. Niszczarka Fellowes LX 201 czarna została zaprojektowana z najwyższą starannością, zapewniając doskonałą jakość i wydajność pracy, jakich można oczekiwać od Niszczarek Fellowes. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na mikrościnki.

 • Dodaj do ulubionych
  1564,56  / 1272,00  netto

  W pełni automatyczna niszczarka Fellowes osobista o nowoczesnym wzornictwie do domu i małego biura. Bezzacięciowa. Cicha. Energooszczędna. Prosta w obsłudze. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na mikorścinki. Niszczarka Fellowes zalecana dla 1-osoby.

 • Dodaj do ulubionych

  Niszczarka do dokumentów Fellowes 225Ci

  Producent: FELLOWES
  Eko certyfikat : Tak
  Gwarancja na noże : 20 lat
  3808,70  / 3096,50  netto

  Niszczarka Fellowes 225i dla dużego biura o nowoczesnym wzornictwie dedykowane dla grupy do 10 osób. Bezzacięciowa. Bezpieczna.Cicha. Prosta w obsłudze. Niszczarka do dokumentów pounfnych, niszczy na ścinki.

 • Dodaj do ulubionych
  5180,76  / 4212,00  netto

  W pełni automatyczna i wysoce wydajna departamentowa niszczarka Fellowes o nowoczesnym wzornictwie. Bezzacięciowa. Bezpieczna. Cicha. Energooszczędna. Prosta w obsłudze. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na ścinki. Niszczarka Fellowes zalecana dla grupypowyżej 10 osób.

 • Dodaj do ulubionych

  Niszczarka do dokumentów Fellowes 6M

  Producent: FELLOWES
  Eko certyfikat : Tak
  Gwarancja na noże : 3 lata
  419,43  / 341,00  netto

  Niewielkich rozmiarów niszczarka do papieru, osobista przeznaczona do pracy o niskim natężeniu. Bezpieczna. Prosta w obsłudze. Dedykowana jako niszczarka do papieru domowa. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na mikrościnki. Niszczarka Fellowes 6M zalecana dla 1-osoby.

 • Dodaj do ulubionych
  1938,48  / 1576,00  netto

  W pełni automatyczna niszczarka Fellowes osobista o nowoczesnym wzornictwie do małego biura. Bezzacięciowa. Cicha. Energooszczędna. Prosta w obsłudze. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na ścinki. Niszczarka Fellowes zalecana dla grupy do 3-osob.

 • Dodaj do ulubionych
  2110,68  / 1716,00  netto

  W pełni automatyczna niszczarka Fellowes o nowoczesnym wzornictwie do biura. Bezzacięciowa. Cicha. Energooszczędna. Prosta w obsłudze. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na ścinki. Niszczarka Fellowes zalecana dla grupy do 5-osob.

 • Dodaj do ulubionych
  2372,67  / 1929,00  netto

  W pełni automatyczna niszczarka Fellowes o nowoczesnym wzornictwie do biura. Bezzacięciowa. Cicha. Energooszczędna. Prosta w obsłudze. Niszczarka do dokumentów poufnych, niszczy na mikorścinki. Niszczarka Fellowes zalecana dla grupy 5-osob.

wyników na stronie
Kliknij na zewnątrz, aby ukryć pasek porównywarki
Pokaż porównanie